Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/714.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Życzenia na sylwestra 2017

Czego życzyć w sylwestra?

Koniec roku praktycznie zawsze jest okresem podsumowania. Każdy z nas zastanawia się nad robionymi rok wcześniej planami oraz rozlicza wszystkie swoje sukcesy i porażki. W ten sposób nie tylko jesteśmy w stanie ocenić nasze działania, ale przede wszystkim możemy postawić sobie cele na rok zbliżający się. Zaduma sprawia, że sylwester to również idealny czas na życzenia kierowane do bliskich. O czym należy pamiętać składając życzenia sylwestrowe?

Zwyczaj mówi o tym, że zaraz przed lub po północy dzielimy się z rodziną i znajomymi dobrymi słowami. Mogą one być przekazywane twarzą w twarz lub chociażby za pomocą telefonu komórkowego. Praktycznie nie ma ograniczeń, które mówią o medium tego przekazu. Nie ma także wymogów odnośnie miejsca. Dobre słowa kieruje się podczas imprezy w górach, czy w domu. Dzięki życzeniom w pierwszej kolejności jesteśmy w stanie pokazać znaczenie danej relacji w naszym życiu. Nasi rozmówcy przekonują się w takim momencie, że są ważni dla naszego istnienia. Drugim aspektem życzeń sylwestrowych jest to, że bardzo skutecznie mogą wesprzeć bliską nam osobę w swoich postanowieniach. W ten sposób działania są wzmocnione, a ich efekt może być bardziej widoczny.

Jako że Polacy mimo skomplikowanej historii, nadal potrafią patrzeć dosyć optymistycznie w przyszłość, najczęściej spotkanymi życzeniami sylwestrowymi są słowa: oby nowy rok był lepszy. Pozytywna wizja kolejnych 365-ciu dni ma sprawić, że o wiele łatwiej będzie przedzierać się przez trudy życia codziennego. Co więcej, jako że zwrot nie ma ściśle sprecyzowanego znaczenia, może się odnosić niemalże do każdego postawionego sobie celu. Dzięki temu bardzo łatwo wzmacnia działania w nowym roku.

Oczywiście popularność wieloznacznej i ogólnej formułki nie oznacza, że nie pojawiają się życzenia bardzo osobiste. Aby jednak móc je sformułować, musimy pozostawać w bliskiej relacji z daną osobą. Poprzez nią znamy bowiem nie tylko pragnienia, ale również i jej marzenia. W ten sposób niezwykle łatwo jest ułożyć tekst, który odpowie na obecne potrzeby naszego rozmówcy.