Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/714.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Sposoby na spędzenie sylwestra w Szczecinie 2017

Domowy sylwester ze znajomymi

Koniec roku jest okresem szczególnym. Zaraz po wyciszających świętach Bożego Narodzenia przychodzi czas na zabawę i uczczenie nadejścia nowych 365-ciu dni. Corocznie podczas wyboru miejsca na sylwestra każdy z nas musi podjąć dosyć trudną decyzję. Noc tę możemy bowiem spędzić na wielu imprezach oraz w bardzo różnorodny sposób. Jakie najczęściej opcje mamy do wyboru?

Jednym z najbardziej popularnych sposobów na spędzenie sylwestra jest kameralna prywatka u znajomych. Podczas takiej imprezy nie tylko możemy czuć się niezwykle swobodnie, ale przede wszystkim przebywamy w gronie osób nam bliskich. Dzięki temu witanie nowego roku z pewnością zapadnie w pamięć oraz będzie wspominane przez kilka kolejnych miesięcy. Rozwiązanie takie jest dosyć wygodne szczególnie w sytuacji, w której nie mamy za dużo pieniędzy. Wystarczy bowiem przygotować coś do jedzenia oraz kupić trochę alkoholu.

Sposobem na taniego sylwestra jest jeszcze uczestnictwo w imprezach ulicznych. Są one organizowane w centrach niemalże wszystkich, dużych miast. Podczas obchodów posłuchać można muzyki na żywo oraz obserwować rozwój sytuacji na ogromnych telebimach. Ukoronowaniem wieczoru jest nie tylko występ znanej gwiazdy, ale także i pokaz fajerwerków. Jedynym wydatkiem podczas imprezy zbiorowej jest butelka szampana.

Bardzo popularne są jeszcze eleganckie bale sylwestrowe. W ich przypadku zabawa przebiega w naprawdę eleganckich warunkach, a pożywienie i alkohol zapewniane są przez organizatora. Uczestnictwo w tego typu imprezie nie należy do najtańszych. Często należy bowiem zapłacić nawet kilkaset złotych od pary. Młodzieżową wersją balu jest zabawa z klubie. W tym przypadku młodzież udaje się do ulubionego lokalu i przez całą noc może się bawić przy ulubionej muzyce nowoczesnej. Oczywiście organizator zapewnia jedzenie i napoje.

Od wielu już lat popularnym sposobem na spędzenie sylwestra jest także wypad w góry. W jego trakcie można nie tylko pospacerować po niższych szczytach, ale przede wszystkim na tle świetnych widoków przeżyć przełom roku. Jeżeli chodzi o sam wieczór sylwestrowy, to można go spędzić przy kominku w pokoju hotelowym lub w wybranej knajpie góralskiej.